Recep İvedik 5 te yaş sınırı kaç ? Cevabı burada…

Recep İvedik 5 te yaş sınırı kaç ? Cevabı burada…

Recep İvedik 5 filmi yaş sınırı kaç? Recep İvedik 5 fragman izle

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik filminin 5. serisinin fragmanı 16 Ocak akşamı 20.00’de yayınlanmıştı. Filmin duyurulmasının hemen ardından fragman ilk 14 saate yaklaşık 2 milyon kişi tarafından izlendi. Peki Recep İvedik 5 filmi ne zaman, hangi tarihte vizyona girecek? Yaş sınırı kaç olacak?

Son olarak 2014 yılında vizyona giren ‘Recep İvedik 4‘ ile yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamına ulaşıp, Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmine imza atan Şahan Gökbakar, serinin yeni filmi ‘Recep İvedik 5’ ile 16 – 17 Şubat’ta hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek olan Recep İvedik 5’in yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstlenirken, renkli ve çok konuşulacak senaryosunu ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar birlikte kaleme aldı. İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekilen filmde başrol oyuncusu Şahan Gökbakar’a, Orkan Varan ve Deniz Ceylan eşlik ediyor.

Recep İvedik 5 filmi yaş sınırı kaç?

Recep İvedik 5 filmi ne zaman sinemalarda yayınlanacak ve Recep İvedik 5 filminde yaş sınırı kaç olacak?

16 Şubat 2017 tarihinde Türkiye’de sinemalarda olacak olan Recep İvedik 5 filminin yaş sınırının kaç olduğu merak ediliyor. Şimdiden aileler çocuklarının izleyebileceği bir film mi diye merak etmeye başladı. Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini yaptığı ve oyuncu kadrosunda Şahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan gibi isimlerin yer aldığı  Recep İvedik 5 filminin yaş sınırı kaç? İşte cevabı yazımızın devamında…

Recep İvedik 5 yaş sınırı: Film aileler eşiliğinde 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesine sahip olmak üzere, normalde de 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

RECEP İVEDİK 5 FİLMİNİN KONUSU

Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep, genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.

Spor organizasyonuna katılacak ekibin talihsiz olayı sonucu işler karışırken, Recep kontrolü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek isteyince ise ortaya eğlenceli olaylarla bezenmiş eşsiz bir komedi çıkar.

Fragmanda Recep İvedik, sporun her alanında boy göstererek iddiasını ortaya koyuyor. Bambaşka bir yönüyle izleyeceğimiz Recep İvedik; yeni filminde gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkartacak performanslar sergiliyor.

Şahan Gökbakar’ın hem başrolünü üstlendiği hem de senaryosunu kardeşi Togan Gökbakar’la birlikte yazdığı “Recep İvedik 5”ten ilk görüntüler ortaya çıktı. Serinin takipçilerinin merakla beklediği filmde Recep İvedik bu kez bambaşka bir yönünü gözler önüne seriyor.Recep İvedik 5 - Fragman

Spora merak saran Recep İvedik, farklı alanlarda boy göstererek iddiasını ortaya koyuyor, gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkaracak performanslar sergiliyor. Togan Gökbakar’ın yönettiği film, 16 Şubat’ta vizyona girecek.

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Tweetle Google+

Etiketler: , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Recep İvedik 5 te yaş sınırı kaç ? Cevabı burada… (2 Yorum)

  1. Başlıkta yaş sınırı yazıyor, güvendik girdik, yaş sınırı ile alakalı tek kelime bile geçmiyor, neden insanları aldatmayı ne kadarda çok seviyorsunuz…..

    • Evet haklısınız içerik gerektiği şekilde düzeltilmiştir. Ayrıca sorunuzun cevabına gelecek olursak; 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi ve Aile eşliğinde, 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Daha fazla Video Galeri
Aşk Lazım (Gökhan Türkmen)

Tenimden gözlerimden söküp atmak kolay mı yüreğimden; Bir resim kalır...

Giderli Şarkılar (Demet Akalın)

Bu kalbin üzülmesine izin vermeyeceğim Sevgi saygı ne varsa yitirdik...

Kapat