Facebook kapanan ve kilitlenen hesapları kolayca açma yöntemi

Facebook kapanan ve kilitlenen hesapları kolayca açma yöntemi

Facebook’ta kapanan ya da kilitlenen hesabı ücretsiz kolayca açma yöntemi.

Facebook kapanan hesabı açma hilesi, Facebook kilitlenen hesabı kolayca açma formu, Facebook kilitlenen hesabı kolayca açma hilesi, telefon doğrulama, facebook güvenlik aşamasını kolayca aşma. Kapanan, kilitlenen Facebook hesabı kaç günde açılır. Kapanan facebook hesabı açma yollarını ücretsiz açtırma yöntemleri, kapanan yada kilitlenen (hesabı kilitlenen hesaplar için kimlik isteğinden dolayı) facebook hesapları geri açmak için başvuru formları

Evet arkadaşlar milyonlarca kullanıcıya sahip ve sosyal medyanın öncülerinden birisi olan Facebook’un güvenlik sistemini maksimum seviyeye çıkardığı şu günlerde kapanan ve kilitlenen profil hesapları konularına sıkça şahit olmaktayız. Durum böyle olunca da iş başa düşüyor ve başlıyoruz facebook’ta kapanan hesabı açtırmanın çözüm yollarını araştırmaya. Durumun çözümüyle ilgili bilgilere rastlıyoruz fakat bu bilgilerin çoğu bilgi kirliliğinden ileri gitmiyor yani bir fayda sağlamıyor. İşte bu noktada çorbada bizimde tuzumuz olsun dedik ve herkese yardımcı olması açısından Facebook kapanan, kilitlenen hesabı açma, açtırma yolu, yöntemi hakkında çeşitli kaynaklardan derlediğimiz gerçek bilgileri sizlerle paylaşmaya karar verdik. Umarız işinize yarar ve hesabınız aktif olur.

Facebook Kapanan, Kilitlenen Profil Hesabını Kolay Açma, Açtırma Yolları, Yöntemleri Yeni

1 –Kim Olduğunuzu Bir Kimlikle Doğrulayın

https://www.facebook.com/help/contact/319547548123767

Giriş e-posta adresi veya cep telefonu numarası: buraya kapanan hesabınızın mail adresini yada var ise önceden eklenmiş mobil numaranız 2 sinden birini yazın dosyaları sec kısmından jpeg uzantılı kimlik belgenizin 1 örneğini yükleyip açıklama kısmına ise: Merhaba Facebook Ekibi: İstediğiniz gibi adımı doğrulayan kimlik belgemi gönderiyorum lütfen size hesabımı açar mısınız?… yazın ve gönder tuşuna tıklayarak iletinizi gönderin. Tıkladıktan sonra göndere hemen case dediğimiz başvuru açılabilir facebook üzerinden yada mail adresinize mail gelebilir aynı anda yada 1 kaç dakika yada duruma göre 1 gün içerisinde ve gelecek maile yanıtla deyip cevap olarak yine aynı şekilde yukarıda yazdığım örnek açıklama yazısını yazın ve ekle kısmından dosya ekle-aynı kimlik belgenizin örneğini yükle deyip göndererek cevaplayın.. Muhtemelen 72 saat içinde size cevap vereceklerdir olumlu yada olumsuz yönde

2-Adım Kabul Edilmedi.

https://www.facebook.com/help/contact/237843336274237

Bu formda ise yukarıdaki adımlar gibi uygulayın adınızı soyadınızı doğum tarihinizi cinsiyetinizi kapanan hesabınızın mail adresini en son olarak da kimlik belgenizin 1 örneğini ekleyerek kabul ediyorum şıkkını işaretleyerek göndere tıklayarak gönderiyoruz.

Bu formda fake yani sahte hesabınızı açmak için kullanabilirsiniz. Örneğin hesabınızın adı soyadı: Ayşe demir ama elinizdeki sahip olduğunuz kimlik belgesinde ise adınız soyadınız: Ali Kılıç bu durumda eğer hesabınız açılır ise Ali Kılıç olarak açılır ve hesabınızın adı ve soyadı Ali Kılıç olarak tescillenir.

Yine aynı şekilde başvuru açılabilir direk olarak Facebook üzerinden yada mail adresinize mail gelebilir ve ilk anlattığım konudaki gibi adımları izleyerek yapınız ..

3- Güvenlik Devre Dışı Bırakılmış

https://www.facebook.com/help/contac…13733425335072

Kapatılan hesapta kayıtlı e-posta adresi veya cep telefonu numarası :buraya mail adresini yada daha önce eklediğiniz mobil numarasını 1 tanesini yazarak ekleyin ve diğer kutucuğa da hesabın adını soyadını yazın. Bu formda kimlik yüklemiyoruz ve daha sonra göndere tıklayarak gönderiyoruz.

Bu formu doldurup gönderdikten sonra mail gelecek ve gelecek maile yanıtla diyerek kimlik belgemizin 1 örneğini ve açıklama kısmına ise:
Merhaba Facebook Ekibi: İstedğiniz gibi adımı doğrulayan kimlik belgemi gönderiyorum size lütfen hesabımı açar mısınız? yazıp gönderiyoruz maili. Ortalama 72 saat içerisinde size geri dönüş yapacaklardır .

4- Lütfen Bilgilerinizi Doğrulayın

https://www.facebook.com/help/contac…99052956872279

Bu formu da eksiksiz şekilde doldurup dosyaları seç kısmından kimlik belgenizi yükleyerek gönder kısmına tıklayarak gönderiyoruz. Yine aynı şekilde direk olarak başvuru açılabilir facebook üzerinden yada mail adresinize mail gelebilir. Mail gelirse yukarıdaki diğer formlar için anlattığım adımlar gibi uygulayınız.

5- Kişisel Veri İstekleri

https://www.facebook.com/help/contact/166828260073047

Bu formun girişinde Facebook hesabım var ancak hesabıma erişemiyorum şıkkını işaretleyip daha sonra formu eksiksiz olarak doldurup diğer formlardaki anlattığım gibi dosya ekle kısmından kimlik belgenizin örneğini ekleyip en son ise kabul ediyorum şıkkını işaretleyip gönder diyoruz.
Formu gönderdikten sonra size hemen yada  1 kaç dk sonra yada 1 gun içerisinde (bazen belli olmuyor zamanları) mail gelecektir. Mail hesabınızı takip edersiniz ve geldiği an yine aynı şekilde yanıtla deyip açıklama kısmına diğer formda yazdığım gibi o yazıyı yazın ve dosya ekle kısmından ise kimlik belgenizin örneğini yükleyerek gönderiyoruz mailimizi.

Bu formların hepsi kapanan yada kilitlenen (hesabı kilitlenen hesaplar için kimlik isteğinden dolayı) facebook hesapları geri açmak için başvuru formlarıdır. Formlar ıçinde yada gelen mailde yüklediğimiz kimlikler mutlaka ve mutlaka gerçek kimlik belgeleri olsun sahte yada fake kimlik gibi işlere kalkışmayınız.yada hesabınız çok önemli 1 hesap ise örneğin içinde sayfalarınız ve gruplarınız yada takipçisi yüksek 1 hesap ise o zaman birebir profesyonel bir şekilde editleyerek kimlik belgesinin adını soyadını ve doğum tarihini kapanan yada kilitlenen hesabınızdaki bilgiler aynı olacak şekilde editleyin ve gönderin.

 

Önemli Not: Bazı kaynaklarda, forumlarda bazı arkadaşlar ücretsiz kapanan facebook hesabı açma yollarını ücretsiz açtırma yöntemlerini abartarak 600-800 tl istemektedir. Bunun için daha önce paylaşılmış olan bu ücretsiz yöntemi tekrar paylaşmak istedim. Kilitlenen ve kapanan hesaplarınızı anlattığımız bu yöntemlerle açabilirsiniz. Şahsen kendimizin ve bir kaç arkadaşımızın kapanan kilitlenen facebook hesabını %95 bu yöntemle açtık.

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Tweetle Google+

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Facebook kapanan ve kilitlenen hesapları kolayca açma yöntemi (1 Yorum)

  1. Merhaba 2 gün önce hesabınız şu anda güvenlik önlemi olarak kapatılmıştır dedimişti ve bügün kapatıldı tamamen ben kimliğimi Facebook gönderdim cevap gelirmi gelmez mi ya bi cevap verin lütfen bide sıfır hesap yani

Daha fazla Sosyal Medya
Facebook telefon doğrulama aşamasını kolayca geçme yöntemi

Facebook hesabım kilitlendi telefon doğrulaması istiyor nasıl açarım? Özellikle de...

Facebook toplu arkadaş silme, istek onaylama yöntemi

Facebook proğramsız uygulamasız toplu arkadaş silme, istek onaylama yöntemi Yazımızın...

Kapat